SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sahram.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sahram.Net’e Hoş Geldiniz.

Sahram Net Sohbet Odaları;

Sohbet platformlarının en kaliteli kullanıcılarını bir araya toplamış durumda olan sitemiz, seviyeli sohbet alanında öncü konumdadır. Kalite odaklı web ekibimizle “Sanal dünyanın en kaliteli sohbet platformu!” sloganıyla yayın hayatımıza devam etmekteyiz. En popüler odalarımız arasında bulunan ve global olarak nitelendirdiğimiz #Sohbet odamızda kurallar çerçevesinde genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. Günün yorgunluğunu atmak,zekanızı ve klavye hızınızı test etmek için oyun odalarımızı kullanabilirsiniz.

Yönetim Anlayışımız;

İnsanların rahat bir şekilde ve güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar kurması ve hoş vakit geçirmesi adına herşeyi en ince detayına kadar düşünmekteyiz. Özel sohbetlerde uzaktan uzağa şifreleme tekniği kullanılır ve asla 3. şahıslarla diyalog geçmişiniz paylaşılmaz. Kural ihlali, yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü niyetli kişilerin girişimleri olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan tüm ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

Sahram Mobil
Gelişen dünyanın teknolojisine uyum sağlayan sitemiz Sahram Mobil Sohbet ile artık cebinizde! Tüm cihazlar(android /ios) için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Developer ekibimiz uygulamalarımızı geliştirmekte ve sizlere hiçbir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapmanız için çalışmalarını sürdürmektedir.